نرم افزار حسابداری بیلان هدیه ای متفاوت و ابزاری قدرتمند، از طرف شرکت اندیشه های ماندگار خوارزمی، به کاربران گرامی می باشد. در اینجا با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران، ده نکته کلیدی از این محصول را عنوان نموده، تا شما را در تصمیم گیری و انتخاب درست یاری کنیم.

  • اولین و مهمترین نکته ای که باید در اینجا ذکر گردد این است که، طراحی ساده و زیبای این محصول سبب شده تا حتی کاربرانی که با مفاهیم حسابداری آشنایی کمتری دارند، به راحتی نکات آن را درک کرده و بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند. همچنین در عین سادگی، شما ابزاری قدرتمند و سریع خواهید داشت که با آسودگی خاطر می توانید به آن اطمینان کنید.

  • نکته دوم ظاهری یکسان و مشابه، در بخشهای مختلف این نرم افزار است که این امر سبب افزایش سرعت آموزش برنامه می شود، بطوریکه شما با یادگیری اولین فرم این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود از فرم های متعدد آن استفاده کنید.

  • نکته سوم دسترسی سریع و آسان به قسمتهای مختلف برنامه می باشد به عنوان مثال کلیه عملیات مربوط به فروش کالاها، فهرست و معرفی مشتریان فروش و انواع گزارشات فروش، همگی در منوهای فروش گنجانده شده اند. بنابراین شما با یک دسته بندی منطقی و گویا به سرعت می توانید فرم مورد نظر خود را در برنامه پیدا کنید.

  • نکته چهارم امکان استفاده همزمان از قسمتهای مختلف برنامه می باشد. مثلا در حین ثبت فاکتور فروش می توانید یک مشتری جدیدی ایجاد کنید و یا در حین ثبت فاکتور خرید می توانید یک کالای جدیدی در انبار ایجاد کرده و همزمان با آن می توانید گروههای جدیدی برای کالاهایتان تعریف نمایید.

  • نکته پنجم امکان تعریف چندین دفتر مالی در برنامه می باشد. یعنی شما پس از تهیه یک نسخه نرم افزار می توانید، اسناد فاکتورهای چندین شرکت را کاملا مجزا از یکدیگر نگهداری نمایید.

  • نکته ششم یکپارچگی داده های این برنامه می باشد. یکپارچگی داده ها به این معنی است که زمانی که شما فاکتورهای خرید و فروش خود را در انبار ثبت کرده و دریافت و پرداخت های نقدی و غیر نقدی خود را در خزانه داری ذخیره می کنید کلیه اسناد و حسابهای مرتبط با عملیات مذکور به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به ثبت اضافی در حسابداری تجمیع شده و به صورت واضح و روشن وضعیت حساب مشتریان، صندوق و بانکها را برای شما مشخص می کند.

  • نکته هفتم پیوستگی اطلاعات در دوره های مالی مختلف این نرم افزار است. پیوستگی نیز به آن معناست که شما می توانید فاکتورها و اسناد سنوات مالی متعدد را در کنار یکدیگر قرار داده و با یکدیگر مقایسه کنید. به عنوان مثال شما می توانید میزان فروش کالاهای خود را در فصل تابستان دو سال متوالی مقایسه کنید.

  • نکته هشتم موتورهای قدرتمند این نرم افزار می باشند که به سرعت و با سادگی هر چه بیشتر گزارشاتی متعدد، کارا و مفید برای شما تهیه می کنند تا شما را در تصمیم گیری ها یاری نماید.

  • نکته نهم کیفیت بالای امنیت اطلاعات و کنترل سطوح دسترسی کاربران به قسمتهای مختلف این برنامه می باشد. همچنین شما می توانید از جزء به جزء امور انجام شده توسط هر کاربر مطلع شوید.

  • نکته دهم گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات می باشد که همواره رمز موفقیت ما در جلب رضایت کاربران بوده است. این شرکت با کادری توانمند و پویا مرتباً در حالا به روز رسانی محصولات و ارائه ابزارهای جدید برای کاربران محترم می باشد.امکانات نرم افزار
           مقایسه نسخ
           دانلود